Головна Юридична консультація Новини Обов'язкова наявність грошового забезпечення при перетені кордону з Російською Федерацією.

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Обов'язкова наявність грошового забезпечення при перетені кордону з Російською Федерацією. PDF Друк e-mail

З 15 березня при перетині українсько -російського кордону прикордонна служба ФСБ Росії почала перевіряти у іноземних громадян та осіб без громадянства наявність коштів для проживання на території РФ і вимагати гарантії надання таких засобів , повідомляє Державна прикордонна служба України.

Держприкордонслужба звертає увагу громадян України , які мають намір перетнути українсько -російський кордон, на те, що органами прикордонного контролю Прикордонної служби ФСБ Російської Федерації , починаючи з ранку 15 березня звертається особлива увага на обов'язковість підтвердження іноземними громадянами та особами без громадянства наявність коштів для проживання на території Російської Федерації та виїзду з Російської Федерації або гарантії надання таких засобів.

Дізнатися, що є таким підтвердженням для в'їзду на територію РФ , можна , ознайомившись з переліком вимог російського відомства , опублікованому на сайті Держприкордонслужби України .

При цьому інформації про те, яку конкретно суму необхідно пред'явити в пункті пропуску через державний кордон Російської Федерації , щоб вона вважалася достатньою, в зазначеному Положенні не міститься.

За даними Держприкордонслужби України, відсутність підтвердження наявності коштів для проживання і виїзду, а також поліса медичного страхування вже послужило підставою для відмови

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.