В.о. президента України Олександр Турчинов підписав закон, що дозволяє представникам Збройних сил України та Міністерства внутрішніх справ приватизувати житло в гуртожитках.

За повідомленням прес -служби глави держави, закон № 1224 - VII "Про внесення змін до статті 1 Закону України " Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", прийнятий Верховною Радою 17 квітня 2014, підписаний в середу.

Як повідомлялося, зазначеним законом пропонується надати право приватизації житлових приміщень у гуртожитках військовослужбовцям , співробітникам ЗСУ та МВС України .

Згідно з текстом закону, його дія поширюється на громадян України , у яких немає власного житла , які більше п'яти років на законних підставах проживають у гуртожитках державної комунальної власності, в гуртожитках приватної власності , які було включено до статутних капіталів товариств , створених у процесі приватизації та зареєстровані громадяни за таким місцем проживання.

У той же час дія норми закону не поширюється на громадян , які проживають у гуртожитках , призначених для тимчасового проживання у зв'язку з навчанням , перенавчанням чи підвищенням кваліфікації у навчальних закладах, у зв'язку з роботою (службою) за контрактом.