Відкрито інформацію про власників та користувачів земельних ділянок по всій території України. Зміни пов'язані з тим, що з 6 жовтня діє Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності в цілях попередження корупції». Нова електронна послуга в земельній сфері доступна через Публічну кадастрову карту.

Обов'язковою умовою для отримання доступу до інформації є електронна ідентифікація заявника - з використанням електронного цифрового підпису або альтернативної схеми ідентифікації BankID (ідентифікація через банківську картку). Інформаційна система автоматично обробляє запит та надає відомості про права власності на землю та дату їх придбання. Інформація надається безкоштовно.

Можливість скористатися функцією онлайн замовлення послуги значно скоротить процес отримання інформації та мінімізує контакти громадянина з чиновником. Отримати готовий витяг можна в будь-якому з 660 центрів надання адміністративних послуг, який обере сам запитувач. При цьому необхідно пред'явити тільки документ, що посвідчує особу.

Держгеокадастр надає 16 адміністративних послуг. До кінця року половина з них буде переведена в електронний формат, а до 1 липня 2016 року 100% послуг Держгеокадастру будуть доступні онлайн.