Коледжанська Юридична консультація приділяє значну увагу взаємодії з юридичними клініками в Сумському регіоні.

Крім основної діяльності щодо надання юридичних консультацій населенню, члени юридичної консультації беруть участь у семінарах, круглих столах, а набутий досвід ретельно аналізують з метою впровадження позитивних напрацювань у робочий процес власної консультації.

13 та 19 березня поточного року наші молоді консультанти відвідали з робочими візитами Юридичну клініку Сумського державного університету та Юридичну клініку «Довіра» Сумського національного аграрного університету. Метою зустрічей було ознайомлення з основними аспектами організації та діяльності юридичних клінік, вивчення системи роботи, обговорення співробітництва.

Під час зустрічі з представниками Юридичної клініки СумДУ студентка-консультант Лілія Дергачова розповіла про роботу клініки та їх досягнення, а також поділилася планами на майбутнє. За словами Лілії «… для нас це не просто цікава робота, а й невичерпний досвід практичної діяльності у сфері права».

DSCF3126 DSCF3129

«Надзвичайно приємно поділитися власним досвідом роботи. Важливо розуміти, що правозахисна та правороз’яснювальна діяльність – це вагомий ресурс у житті громади нашого міста, що дозволяє вирішити ряд її проблем» - говорить студент-консультант Дмитро Шоломій, який є координатором багатьох проектів Юридичної клініки «Довіра» СНАУ.

Ми мали змогу високо оцінити професіоналізм, досвідченість, технічні можливості організації роботи Юридичних клінік цих вищих навчальних закладів, поділитися власними напрацюваннями.

DSC02219 DSC02224

Інший формат дружньої зустрічі на базі Лабораторії практичного права СНАУ відбувся 21 березня. За круглим столом обговорювалися актуальні питання пенсійного забезпечення та реформування пенсійного законодавства.

DSCN0690 DSCN0693 DSCN0722

У такий спосіб Юридична клініка «Довіра» не лише передає свій досвід нашим консультантам, але й встановлює містки дружби з колегами – майбутніми юристами.

Для студентів-консультантів нашої Юридичної консультації це можливість відкрити себе, безцінний шанс реалізувати свій потенціал, поспілкуватися та знайти друзів.

Наразі триває робота по налагодженню співпраці з Юридичними клініками інших вищих навчальних закладів міста Суми.

Викладач правових дисциплін О.А. Бондар