Головна Юридична консультація Новини Вивчаємо нотаріат через практичний досвід

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Вивчаємо нотаріат через практичний досвід PDF Друк e-mail

Ніщо так не закріплює теоретичні знання, як досвід практикуючого юриста.

17.04-18.04.2013 року студенти 3 курсу (431, 432 гр.) під керівництвом викладачів Борозенцевої О.М. і Демченко Т.В. відвідали приватного нотаріуса Шоколу Наталію Валеріївну. Майбутні правники мали змогу ознайомитися з особливостями нотаріального процесу та застосуванням на практиці основних положень ЗУ «Про нотаріат», проблеми реалізації в професійній діяльності «Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України» з огляду на оновлення чинного законодавства. Було підкреслено, що діяльність нотаріуса повинна спрямовуватися на оперативне надання якісних послуг на умовах, вигідних для клієнтів. Цікавинкою зустрічі було дослідження нотаріальних документів, зокрема шлюбного договору. Студенти отримали важливі поради щодо навичок від практикуючого юриста.

DSC05737 DSC05753 DSC05758

Наталія Валеріївна акцентувала увагу на діловій репутації та особистих якостях нотаріусів, а відтак, на професійних і морально-етичних стандартах їх діяльності, розумінні нотаріусами призначення та відповідального характеру обраної професії відповідно до вимог Кодексу професійної етики нотаріусів України.

Такі зустрічі сприяють фаховому становленню студентської молоді, передачі їй досвіду практичних працівників, формуванню стійкого розуміння про відповідальний характер професії юриста незалежно від обраної сфери діяльності.

Викладач правових дисциплін Т.В.Демченко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.