Головна Юридична консультація Новини Скорочено кількість документів для отримання державної допомоги при народженні дитини

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Скорочено кількість документів для отримання державної допомоги при народженні дитини PDF Друк e-mail

З 3 лютого, набув чинності Закон України № 644 -VII "Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини" .

Для призначення допомоги при народженні дитини до органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа , що посвідчує особу , та свідоцтва про народження дитини подається заява одного з батьків ( опікуна ) , з яким проживає дитина.

Заява складається у довільній формі із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини. Даний перелік документів є вичерпним .

Орган праці та соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків ( опікуна ) , з яким проживає дитина , або за місцем народження дитини після звернення одного з батьків ( опікуна ) за призначенням допомоги при народженні дитини:

- самостійно отримує від органів держвлади , органів місцевого самоврядування , установ, з держреєстрів і в порядку обміну інформацією всі необхідні відомості для призначення такої допомоги;

- направляє центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації фізичних осіб , дані для реєстрації місця проживання дитини , яке відзначило особа, яка звернулася за допомогою.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.