Клуб випускників

 DSC1387s

 DSC6844

26 вересня у коледжі СНАУ відбулася зустріч випускників 1976 року спеціальності "Технік-плановик". Сьогодні вони вже повністю сформовані високоякісні фахівці, мають життєвий і практичний досвід, можуть поділитися своїми професійними досягненнями. Переважна більшість із них працювали і працюють керівниками підприємств, економістами, бухгалтерами, інспекторами фінансових установ.

 DSC4469  DSC4464  DSC4455

18 травня у коледжі відбулася зустріч випускників 1973 року спеціальностей «Зоотехнія» та «Агрономія». Дуже емоційним виявися момент, коли гості лише збиралися біля навчального корпусу. Присутні із тривого і цікавістю намагалися впізнати тих, хто підходив.

DSC01164 DSC01197 DSC01191 

30.06.2012 року у коледжі відбулася зустріч випускників 1977, 1987 років спеціальності Бухгалтерський облік, 1982, 1984 та 1987 років спеціальність «Технік-плановик».

IMG_5263 IMG_5265 IMG_5271

23 червня до коледжу знову завітали випускники 1982 року спеціальності «Бухгалтерський облік». Як і п’ять років потому, вони з трепетом згадували роки студентського життя, своїх викладачів, які прищепили любов до професії. Коледж став першою професійною сходинкою, де були сформовані ґрунтовні знання і навички. Наразі вони стали підприємцями, працюють бухгалтерами, економістами у бюджетних установаїх, підприємствах різних форм власності. Вони досвідчені фахівці, керівники облікових, економічних служб, досягли успіхів і кар’єрного росту.

IMG_5232 IMG_5246

Традиційними є зустрічі випускників коледжу. 27 травня до коледжу з різних куточків України завітали випускники 2001 року спеціальності «Бухгалтерський облік». Переглянувши презентації вони з хвилюванням згадами студентські роки, навчання, конкурси, екскурсії та висловили слова вдячності викладачам та адміністрації коледжу. По доброму заздрили сучасним студентам, для підготовки яких створені сучасні умови та використовуються новітні комунікаційні технології навчання. Педагогічному колективу приємно константувати той факт, що більше 80% випускників працюють за фактом бухгалтерами, економістами у бюджетних і банківських установах, державних, колективних і приватних підприємствах, стали підприємцями і уже досягли успіхів і кар’єрного росту.

Відбулася зустріч випускників 1971 р. спеціальності «Агрономія». На жаль не всі змогли приїхати через 40 років до своєї alma mater, та на переконання організаторів зустрічі Дяченка А.О. та Дяговченка Г.Ф. – це лише перша спроба, яка стане в майбутньому міцною традицією. Ознайомившись з сучасним життям коледжу, оглянувши матеріально-технічну базу гості відмітили значні зусилля адміністрації в напрямку формування фахівців відповідно до сучасних умов виробництва, освоєнні нових досягнень галузі. Одностайну підтримку отримала думка Вакуленка Я.І. (генерального директора науково-виробничої фірми Інституту рослинництва ім. В.Я.Юр’єва, м.Харків) «Головне, що ви зберегли ключову особливість – формування у вихованців практичних і умінь і навичок, які далі лише довершуються і корегуються в університетах та інститутах».

12 червня 2010 р. у коледжі СНАУ відбулася зустріч випускників 2000 року спеціальності “Бухгалтерський облік”. Сьогодні вони вже повністю сформовані високоякісні фахівці серед яких переважна кількість працює за спеціальністю. Це Бунаас Л.М. – директор ПП „Кемікал Глобал Імпорт”, Воропай Н.П. – співробітник „Укрпошти”, Деркач З.І. – бухгалтер „ПП Деркач”, Коршок Ю.В. – провідний казначей Головного управління Державного казначейства України в Сумській області, Коломієць Т.А. – начальник сектору супроводження операцій Департаменту бухгалтерського обліку АТ КБ „Володимирський”, Скорошна О.А. головний бухгалтер філії „ДНЦ з НВ/ДП” ДП „УФІЯ”, Строкач О.С. – старший податковий інспектор Державної податкової інспекції в м.Суми, Ткаченко Т.А. – бухгалтер ДП „Завод УБ і ВТ”, Харченко А.А. – головний бухгалтер ООО „ТСХ-Хімреактив”