Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Тиждень ЦК гуманітарних дисциплін
Змагаються слухачі підготовчих курсів PDF Друк e-mail

У шевченківських заходах взяли участь і слухачі підготовчих курсів. Мірялися не силами, але знаннями під час історичної вікторини «Сторінками життя Великого Кобзаря». Поділені на дві команди хлопців і дівчат, «Кобзарі» і «Тарасові нащадки» відповідно, вони вправлялися в 5-ти раундах.

 
Шевченківська конференція в коледжі PDF Друк e-mail

Більшість заходів до тижня ЦМК гуманітарних дисциплін у нашому коледжі було присвячено 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

З цієї нагоди була організована й студентська коледжанська наукова конференція, в якій взяли участь студенти І-ІІ курсів. Не зважаючи на те, що творчість Великого Кобзаря на заняттях не вивчається за програмою, до роботи взялися ретельно та із наснагою, бо свідомо ставляться до ролі цього митця в історії української культури.

Студенти-учасники конференції виступили з доповідями, присвяченими поетичній творчості Т. Шевченка, його художній спадщині, релігійним поглядам, виховному потенціалу творів, а також особистому життю письменника.

Наприкінці обговорили, поділилися враженнями і відзначили актуальність творів поета на сьогодні.

 
Мистецька Шевченкіана PDF Друк e-mail

У 2014 році виповнилося 200 років від дня народження Великого Кобзаря. На знак поваги та шани Указом Президента України 2014 рік був проголошений Роком Тараса Шевченка в Україні.

Урочисті заходи, наукові конференції, виставки, літературно-мистецькі вечори, лекції, бесіди та конкурси проводяться з цієї нагоди в нашому місті. Днями студенти коледжу відвідали виставку «Молитва», що проходить у Сумській міській муніципальній галереї в рамках проекту «Мистецька Шевченкіана».

IMG 2478 IMG 2495

 
Інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніший» PDF Друк e-mail

В рамках тижня гуманітарних дисциплін, 16 березня для слухачів підготовчих курсів було проведено інтелектуально-розважальну гру «Найрозумніший», приурочену 200-ій річниці від дня народження великого поета, Тараса Григоровича Шевченка.

DSC01728 DSC01731

 
Життєвий шлях людини: мета, стратегія, досягнення PDF Друк e-mail

Під час проведення тижня гуманітарних дисциплін відбулася чергова зустріч Коробової О.Г. зі студентами 421 групи в рамках циклу занять «Перспектива». Низка заходів, розроблена практичним психологом коледжу, передбачає системну допомогу молоді на етапі життєвого старту.

 DSC8886  DSC8889  DSC8899

 
SHEVCHENKO IN ENGLISH-SPEAKING WORLD PDF Друк e-mail

March 13, 2014 in the reading room there was a literary evening dedicated to the works of genius of the Ukrainian people, which made him famous. At the meeting, students cited the work of Taras Shevchenko in the English translation, demonstrated world-famous translations of the Kobzar.

 DSC8918  DSC8919  DSC8926

 
11.03 по 18.03 - тиждень виховної роботи цмк гуманітарних дисциплін PDF Друк e-mail

Вже стало доброю традицією в коледжі щорічно навесні проводити тиждень гуманітарних дисциплін. Згідно Указу Президента України 2014 рік оголошений в Україні роком Т.Г.Шевченка. Тому тиждень присвячений 200-річчю від Дня народження Т.Г.Шевченка. Великий Кобзар залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам'ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію й віру.

 
Міні-олімпіада з української мови на підготовчих курсах PDF Друк e-mail

03 березня на курсах довузівської підготовки було проведено 2 міні-олімпіади з української мови як для правового так і для обліково-фінансового відділень. Майбутні студенти мали змогу промоніторити свої знання під час виконання цікавих та навіть пізнавальних вправ, розкрити творчі здібності і просто ще один раз зустрітися з майбутніми однокурсниками та друзями, з якими встигли подружитися.

DSCN4057 DSCN4070 DSCN4073
 
Соціальні мережі в нашому житті PDF Друк e-mail

Соціальні мережі в нашому житті - під такою назвою пройшли виховні заходи у Спеціалізованій школі з поглибленим вивченням окремих предметів №4 та Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка.

Мета заходів - з’ясувати значення соціальних мереж у житті сучасної молодої людини; на практиці застосувати знання, отримані на занятті із соціології. Задачі, що були поставлені: провести анкетування з теми; проаналізувати та обговорити результати.

IMG_0814 IMG_0820 IMG_1029 

 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2
© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.