DSC5064

Вже за старою, доброю традицією в листопаді проходить тиждень обліково-фінансових та економічних дисциплін. Традиційно в рамках тижня кожен викладач планує проведення певних заходів, які б реалізували прагнення молодого покоління до опанування та пізнання чогось нового, незвіданого. Інтелектуальні ігри відіграють в цьому процесі не останню роль. Тому щороку я зі студентами ІІ курсу обліково-фінансового відділення провожу конкурс знавців політичної економії у вигляді інтелектуальної гри. Опанування програмного матеріалу, а отже закладання основного фундаменту формування творчої особистості студента здійснюється на заняттях, які також часто проходять у формі ігор. Але ті студенти, яким до вподоби радість творчості, змагання, евристняних відкриттів з задоволенням приймають участь в позаурочній роботі. 9 листопада 2016 року в читальній залі коледжу проходило інтелектуальне змагання між командами «Золотий запас» - 121 група, «Розумаки» - 221 група та «Кульбаби» - 321 група.

Мета цього заходу полягала в тому, щоб навчити студентів логічно мислити, виявляючи швидку реакцію при відповіді на питання, орієнтуючись в нестандартній ситуації, сформувати зацікавленість творчо використовувати свої знання.

Гра складалася з шести раундів і двох частин.

  • І раунд – Привітання команд.
  • ІІ раунд – Політична економія і література.
  • ІІІ раунд – Основні категорії політекономії.
  • ІV раунд – Конкурс капітанів.
  • V раунд – А чи знаєте ви?...

Журі підвело підсумки цих раундів і у ІІ частині гри «Лаври переможцю» грали дві команди, що набрали найбільшу кількість балів: «Золотий запас» і «Розумаки». Інтрига полягала в тому, що різниця в балах склала лише один бал і все вирішувалось в останньому VІ раунді. Приємно відмітити, що бажання перемогти було неперевершеним. Команди давали влучні відповіді на питання нестандартного характеру, проявляючи при цьому високий рівень ерудиції, логічного мислення та творчого підходу.

Перемогла команда «Золотий запас» - 121 групи. Журі відзначило високий рівень підготовки студентів. Особливо відзначилися Майборода Анжела, Лукаш Тетяна, Голубенко Аліна, Мацак Дарина.

Вітаємо команди з участю в цій грі! А переможцям – лавровий вінок!

Викладач економічних дисциплін А. М. Самойленко