DSC01407

Вже стало доброю традицією в коледжі СНАУ проведення профорієнтаційної роботи в школах області. Якщо раніше головним завданням викладачів було охоплення якомога більшого контингенту учнів роз'яснювальною роботою відносно підготовки фахівців економічного та правового напрямку за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст», то в сучасних умовах підготовлені тематичні лекції, інтелектуальні ігри.

Викладачі коледжу звертаються з пропозицією провести в рамках тижнів правових або економічних дисциплін у школі лекції на правову або економічну тематику з елементами інтелектуальної гри. 17 листопада 2016 року в Сумський ЗОШ №21 була проведена тематична лекція «Цікава економіка». На зустріч, що проходила в актовій залі, були запрошені учні 8-11 класів. Виклад матеріалу проходив із застосуванням мультимедійного проектору а також відеоматеріалів, що підсилювало зацікавленість учнів у сприйнятті інформації. Інформація подавалась в єдності минулого і сучасного, що спрямовувало думки присутніх на можливі наслідки сучасних економічних подій, на життя в майбутньому. У значної частини присутніх ця зустріч викликала непідробний інтерес.

Сподіваємось, що такі зустрічі будуть відбуватись і надалі та будуть плідними і для учнів, і для формування контингенту абітурієнтів коледжу на 2017 рік.

А.М. Самойленко, С.І. Кравченко, О.Г. Коробова