DSC9374

Наука, як рушійна сила еволюційних перетворень, відкриває перед людиною і, особливо перед студентською молоддю, свободу творчого пошуку. Актуальний в наші дні особистісно-орієнтований підхід у навчанні має за мету створення умов для розкриття та подальшого розвитку індивідуально-особистісних рис студентів. Щоб підняти активність, зацікавленість в процесі навчання і використовують інтелектуальні ігри.

Саме такий захід відбувся 21 листопада 2018 року у рамках Тижня обліково-фінансових дисциплін. Між студентами ІІ курсу, а саме 121, 221, 321 групи.

Гра проходила в 5 раундів Кожна команда зуміла представити себе креативно, змістовно і цікаво. Дуже вдало провели презентацію – рекламу запропонованого товару. В ході розминки кожна з команд проявила гарні знання навчального матеріалу з політекономії. Проявили вміння евристичного мислення в ході ІV раунду ,,Чорна скринька". Логіка, знання і командний дух дали можливість розгадати запропоновані кросворди.

Внаслідок досить напруженої боротьби, з різницею в 0,3 бали, перемогу здобула команда 121 групи; друге місце посіла команда 321 групи; третє – команда 221 групи. Кращим гравцем визнано Шевчук Олександру. Всім переможцям вручив грамоти директор коледжу.