DSC9624 Які ж його результати?

Треба відмітити, що тиждень розпочався з проведення відкритої виховної години для першокурсників трьох спеціальностей: «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа, страхування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на тему «Фінансова грамотність: як не бути ошуканим?», що є дуже актуальним в наш час, оскільки відповідно до статистичних даних Україна посідає одне з провідних місць серед країн Старого світу за кількістю шахрайств з грошовими коштами. Тому, з метою підвищення фінансової грамотності Скоповою Оленою Сергіївною разом зі студентами були обговорені питання стосовно правил користування банкоматами, pos-терміналами, купівлі-продажу товарів через мережу Інтернет, придбання страхового полісу тощо.

Сподіваємось, що наші студенти не тільки не потраплять в незручне становище, а й зможуть уберегти своїх рідних та знайомих від необдуманих кроків та не потраплять в пастку «грошових» шахраїв.

З метою закріплення теоретичних знань та практичних навичок серед студентів 2 та 3 курсів протягом тижня були проведені олімпіади з різних дисциплін. Студенти під час виконання завдань змогли проявити не тільки свої знання, а й вміння в нестандартних умовах з обмеженим часом здійснювати розрахунки, виконувати аналіз та приймати рішення.

Серед переможців вітаємо і бажаємо подальших успіхів таким студентам:

В олімпіаді зі статистики

1 місце – Шевчун Олександра (121 група);

2 місце – Ворона Владислав (121 група);

3 місце – Магденко Мирослава (221 група).

В олімпіаді з бухгалтерського обліку:

1 місце – Дьомінова Ярослава (121 група);

2 місце – Покутня Анна (121 група);

3 місце – Шевчун Олександра (121 група).

В олімпіаді з фінансового обліку:

1 місце – Цимбал Владислава (131 група);

2 місце – Неженець Влада (131 група);

3 місце – Філяєва Анастасія (131 група).

В олімпіаді з економічного аналізу:

1 місце – Неженець Влада (131 група);

2 місце – Каюк Надія (131 група);

3 місце – Капустянська Аліса (131 група).

В олімпіаді з фінансів:

1 місце – Корольов Андрій (231 група);

2 місце – Батраченко Олена (231 група);

3 місце – Сичова Діана (231 група);

В олімпіаді з Економіки праці та соціально-трудових відносин:

1 місце – Зарудня Дар'я (331 група);

2 місце – Неженець Влада (131 група);

3 місце – Корольов Андрій (231 група).

Незабутніми для студентів 2 курсу щороку є хвилини, проведені за інтелектуальною грою з політекономії. Завдяки Самойленко Антоніні Миколаївні цей рік не був винятком. Результатом напруженої боротьби, з різницею в 0,3 бали, перемогу здобула команда 121 групи; друге місце посіла команда 321 групи; третє – команда 221 групи. Кращим гравцем визнано Шевчун Олександру.

Бажаємо нашим студентам створити класну команду гравців та отримати перемогу в аналогічній грі серед команд коледжів Сумської області, яка буде проведена в наступному семестрі.

Цього року 3 курс також прийняв участь у цікавій грі «Економічні перегони», де мали змогу в розважальній формі проявити свої знання, ерудицію та отримати задоволення від проведеного часу. Серед чотирьох команд переможцями виявились студенти 231 групи (капітан – Корольов Андрій), не набагато від них відстала перша команда 131 групи (капітан – Різніченко Анна), а третю позицію зайняла команда 331 групи (капітан – Оніщенко Сніжана).

Бажаємо нашим випускникам натхнення для здобуття фахових вмінь і навичок та задоволення від їх застосування в реальному житті.

Голова ЦК обліково-фінансових та економічних дисциплін,

к.е.н., викладач-методист В.Л. Гриценко