DSC5065

06 листопада в рамках тижня економічних дисциплін проведена інтелектуальна гра «Економічний калейдоскоп» для студентів II курсу обліково-фінансового відділення.

«Героями цієї події стали команди 121 групи «БЕМС», 221 групи – «Лідери», 321 групи – «Діамант». Гра проходила у формі змагання. Студенти повинні були напружувати свої розумові та емоційні сили, бо питання були поставлені в нестандартній формі. Специфіка проведеної гри полягає в тому, що учбові завдання були поставлені не в явному вигляді, а в замаскованому. Але студенти виразно відповідали на більшість питань. Під час гри, викладач не ставив мету відійти від стандартної форми проведення занять, тому що під час гри студенти чогось навчаються, тому що гра є корисною і змістовною завдяки тому, що в ній знайшли відображення ситуації наближені до реального життя. На перших хвилинах гри лідерство захопила 121 група, але у таких ситуаціях винахідливість і кмітливість часом виявляються більш важливими, ніж знання предмету. В ході гри ситуація нагадувала драматичний твір зі своїм сюжетом, конфліктом і діючими особами. Без перебільшення зазначемо, що однією з найактивніщих діючих осіб цієї гри стала капітан команди «БЕМС» - М'якушенко Дар'я. Вона проявила високий рівень знань, активність, емоції.

Проведена гра показала , що такий захід гарантує позитивний емоційний стан не тільки учасників гри, але й уболівальників, підвищує зацікавленість педагогів і студентів, на відміну від монотонного виконання певних завдань. Відповідно – ігрова діяльність повинна стати провідним містком при викладанні суспільних та економічних дисциплін. Вона виховує кмітливість, увагу, вміння, логічно мислити в нестандартній ситуації. Будь-яка конкурентна боротьба передбачає наявність переможців. У нашій боротьбі перше місце виборола команда «Лідери» - 221 групи, друге – команда «БЕМС» -121 групи, третє – команда «Діамант» 321 групи. Підводячи підсумки гри, директор коледжу нагородив переможців грамотами і побажав подальших успіхів у навчанні.

Більше фото на сайті Facebook.

Самойленко А.М., викладач економічних дисциплін