Головна Методична робота ЦК обліково-фінансових та економічних дисциплін Тиждень ЦК Практичне навчання є невід'ємною складовою навчально-виховного процесу в коледжі...

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Практичне навчання є невід'ємною складовою навчально-виховного процесу в коледжі... PDF Друк e-mail

IMG 20191106 153314

Одним із напрямів практичної підготовки майбутніх фахівців економічних спеціальностей є проведення виїзних тематичних занять у фінансово-кредитних установах, де фахівці-практики пояснюють особливості функціонування організацій, розкривають їх організаційну структуру, розповідають про посадові обов'язки спеціалістів. IMG 20191106 153011Подібні заходи сприяють покращенню мотивації до навчання студентів та опанування ними майбутньої професії.

У листопаді 2019 року студентами другого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» було відвідано Головне управління Державної казначейської служби України в Сумській області.

Студенти з захопленням слухали виступи працівників та задавали питання. За результатами проведеного після екскурсії опитування більшість студентів зрозуміли необхідність набуття запасу теоретичних знань та практичних навичок з фінансових дисциплін.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.