Головна Методична робота ЦК обліково-фінансових та економічних дисциплін Тиждень ЦК Екскурсія до Департаменту агропромислового розвитку

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Екскурсія до Департаменту агропромислового розвитку PDF Друк e-mail

1

Як відомо, Україна – аграрна держава з родючими землями та давніми традиціями виробництва та переробки сільськогосподарської продукції. Наша держава має третю частину світових чорноземів, тримаючи лідерство на світових аграрних ринках. Департамент агропромислового розвитку 2Сумської обласної державної адміністрації забезпечує реалізацію аграрної політики області, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу.

Так нещодавно студенти 3-го курсу обліково-фінансового відділення коледжу мали змогу відвідати Департамент. Директор Департаменту Маслак Олександр Миколайович познайомив присутніх з діяльністю та функціями підрозділу та презентував основні показники виробництва та переробки сільськогосподарської продукції Сумської області. Студенти задавали безліч цікавих питань та отримували не менш цікаві та ґрунтовні відповіді. Дякуємо працівникам Департаменту за надану можливість знайомства та обговорення питань агропромислового розвитку області.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.