Зустріч МБізнес

«Облік і звітність суб’єктів малого підприємництва» – дисципліна, яку вивчають студенти за вибором. Розвиток малого бізнесу цікавить молодих людей, як спосіб самореалізації і як сфера професійної діяльності, кар’єрного зростання в майбутньому.

В процесі навчання студенти розглядають питання реєстрації, обліку, розрахунків, застосування касових апаратів, оподаткування та звітності суб’єктів малого підприємництва, а саме фізичних осіб-підприємців.

8 лютого 2022 року під час вивчення теми «Оподаткування фізичних осіб-підприємців на спрощеній та загальній системі оподаткування» гостем стала випускниця коледжу Бунаас Людмила – консультант з ефективності ведення малого та середнього бізнесу. На зустрічі зі студентами вона розповіла про сучасний стан малого підприємництва в Сумській області, зміни в законодавстві щодо оподаткування, ведення товарного обліку та застосування касових апаратів, а також ставки єдиного податку для підприємців 1-2 груп у м. Суми.

Залучення фахівців, роботодавців до навчального процесу дозволяє навчання зробити цікавішим, забезпечити якісну підготовку фахівців з обліку і оподаткування з урахуванням вимог часу та підвищити інтерес до професії бухгалтера.