Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Професійне свято - День юриста PDF Друк e-mail

yurist

Професійне свято, День юриста, відзначається 8 жовтня і започатковано Указом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Цей день, який об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців, є служителями права, виконують важливу соціальну роль у державі.

Для українського суспільства професія юриста дуже важлива, адже саме зараз, коли відбувається процес розвитку правової держави в Україні, перш за все, на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання утвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення, а також підвищення правосвідомості та правової культури українців.

Традиційним є проведення заходів на правову тематику в нашому навчальному закладі. Запрошуємо і студентство, і викладачів приєднатися до Тижня права та, можливо, почерпнути правові знання, познайомитися з особливостями застосування правової норми в повсякденному житті, розкрити соціальну роль юриспруденції.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.