DSC2481

Саме під такою назвою розпочався тиждень правових знань. Питання правової освіти торкнулися всієї коледжанської родини.

Блискучий майстер-клас для четвертого курсу правового відділення провела Запара Світлана Іванівна – декан юридичного факультету СНАУ, кандидат юридичних наук. Трудовий арбітр поділилася практичним досвідом у сфері трудових правовідносин, розкрила особливості інтеграції юридичної освіти в рамках співпраці Україна – Польща.

Для підвищення професійної майстерності студентами випускниками спільно з Головним управлінням юстиції у Сумській області був організований круглий стіл. Тематика даної зустрічі охопила питання реєстрації нерухомого майна, надання безоплатної правової допомоги, організації правового виховання.

Невід'ємною складовою правового виховання є проведення кураторських годин. Члени юридичної консультації для студентів перших курсів в дружній атмосфері розкрили особливості правового статусу дитини в Україні, механізм захисту прав в нашій державі, а також молодь дізналася про межі прав і обов'язків.

Цікавою та плідною була зустріч студентів правового відділення з представниками виконавчого комітету Сумської міської ради інспекції з благоустрою. Горева Є.Ю., головний спеціаліст – юрисконсульт, розкрила специфіку роботи інспекції, познайомила з основними напрямками інспекції та функціональними обов'язками громадських інспекторів.

В умовах розбудови суверенної, демократичної та правової держави постає серйозне питання всебічного розвитку особистості. Сучасна демократія вимагає від особи не лише знання правових основ, законів та законодавчих норм, а й політичної активності, усвідомлення власної ролі в суспільстві. Саме на реалізацію таких завдань спрямовані заходи, які проводяться в нашому навчальному закладі.