20161005 1215111

05 жовтня 2016 року в рамках тижня правових знань до Головного територіального управління юстиції у Сумській області завітали студенти ІV курсу правового відділення коледжу СНАУ на зустріч з працівниками управління з нагоди Дня юриста.

Під час зустрічі відбувся круглий стіл, де були обговорені завдання та основні напрямки діяльності юридичної служби.

Слово було надане заступнику начальника відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Сумській області Лихобабі Світлані Володимирівні, яка висвітлила нормативне забезпечення з питань правової роботи та правової освіти, порядок підготовки документів правого характеру. Під час виступу було показано на прикладах порядок складання документів в органах юстиції та результати перевірок стану правової роботи та систематизації законодавства.

Найбільше зацікавлення виявили студенти до виступу завідувача сектору юридичного забезпечення УДМС України в Сумській області Сергія Чхуна, який розповів присутнім про особливості роботи працівників юридичної служби Управління, ведення претензійно–позовної роботи. Окремо довів до відома присутніх інформацію щодо змін у законодавстві.

Також студенти ознайомилися з діяльністю сектору судової роботи та міжнародного співробітництва.

Студенти з захопленням слухали виступи працівників, активно обговорювали практичні аспекти правової роботи.

Завдяки таким зустрічам студенти мають можливість ближче ознайомитися з практичними аспектами своєї майбутньої професії.

Викладачі Бісік С.Г., Безрук Л.А.