IMG 1799

03 жовтня 2016 року традиційно студенти третього курсу правового відділення разом з викладачем Бісік Світланою Гаврилівною відвідали Сумський міський центр зайнятості.

Було проведено конференцію на тему «Працевлаштування молоді».

Начальник відділу по роботі з роботодавцями Савченко Людмила Володимирівна розповіла про загальні напрями роботи центру, особливу увагу було приділено правовому статусу безробітних, особливостям працевлаштування молоді та співпраці служби зайнятості з роботодавцями.

IMG 1776Савченко Л.В. підкреслила, що «сьогодні на ринку праці все частіше дефіцитом стає не робоче місце, а фахівець високого класу. Роботодавці потребують висококваліфікованих працівників, які володіють сучасними технологіями, технікою та обладнанням».

У рамках зустрічі були обговорені актуальні питання судочинства в господарських судах, а саме: порядок подання позовної заяви, загальні засади господарського процесу. Студенти активно брали участь в обговоренні питань. Відбувся жвавий зацікавлений діалог між студентами та представниками служби зайнятості.

Практична спрямованість має важливе значення у формуванні юриста-професіонала, здатного зайняти достойне місце на ринку праці.

Дякуємо працівникам Центру за багаторічну та плідну співпрацю.

Викладач правових дисциплін Бісік С.Г.