Соціальні мережі в нашому житті - під такою назвою пройшли виховні заходи у Спеціалізованій школі з поглибленим вивченням окремих предметів №4 та Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка.

Мета заходів - з’ясувати значення соціальних мереж у житті сучасної молодої людини; на практиці застосувати знання, отримані на занятті із соціології. Задачі, що були поставлені: провести анкетування з теми; проаналізувати та обговорити результати.

IMG_0814 IMG_0820 IMG_1029 

Студенти коледжу мали можливість провести опитування серед своїх колег, взяти інтерв’ю та обговорити результати.

1.Якими із наведених нижче соціальних мереж  Ви користуєтесь?

В контакте - 85 %

2. Як часто Ви користуєтесь соціальними мережами ?

Кілька разів на день - 70 %

3. Скільки годин Ви знаходитесь в мережі?

Більше 2 годин - 80 %

4. Звертаєте  увагу на рекламу в соціальних  мережах  ?

Не звертаю увагу - 72%

5. Чи доводилося Вам щось купувати в соціальних мережах?

Так – 35%

6. Скільки друзів Ви маєте в соціальних мережах?

150-300 чол. (85%)

7. Чи усіх друзів із соціальних мереж Ви знаєте, чи з усіма спілкуєтеся в житті?

Більшу половину – 65%

Студенти та викладачі продемонстрували можливості роботи у навчальному віртуальному середовищі коледжу на платформі Moodle. Учнів і курсантів зацікавила така форма роботи, яка започатковується в нашому навчальному закладі. Щодо електронного щоденника, то думки молодих людей були неоднозначні. У ході обговорення деякі школярі та курсанти висловилися проти запровадження електронного щоденника – занадто швидко, при бажанні, батьки можуть отримати інформацію про результативність навчання своєї дитини.

Дослідження проблеми ролі соціальних мереж у житті сучасної молодої людини будуть продовжуватися. У березні нас чекає зустріч із колегами Сумської спеціалізованої школи №7. До нових повідомлень! Творчої наснаги!