Під таким девізом пройшов 1 квітня День сміху в коледжі. З самого ранку члени студентського самоврядування дарували всім учасникам навчально-виховного процесу усмішки, пісні, смайлики, цим самим зарядивши позитивом й енергією на цілий день. А пізніше закликали до читального залу на конкурс «Розсміши викладача». Цей захід відбувався вперше у стінах навчального закладу, але викликав великий інтерес у студентської аудиторії.

Викладачами, які, на думку студентів, вміють сміятися, стали Чортенко А.М. та Рубан О.В., а також члени команди КВН Герасименко Максим та Головенко Іван. Студентам-учасникам конкурсу треба було у трьох турах розсмішити, хоч одного із членів журі, та отримати за це винагороду: закрити нб, закрити незадовільну оцінку, отримати відмінну оцінку з будь-якої дисципліни.

Вітаємо учасників, які змогли своїми жартами викликати сміх і у членів журі, і в глядацької аудиторії:

Гулієв Ельвін (412 гр.), Губський Павло (211 гр.), Бублик Тарас (221 гр.), Орленко Євген (221 гр.), Білодід Анжеліна (111 гр.), Шутко Марина (111 гр.), Єйбоженко Аліна (111 гр.), Сема Володимир (111 гр.), Сахошко Вікторія(111 гр.).

Маємо надію, що наступного року бажаючих розсмішити викладачів буде набагато більше, а отже, більше сміху, радості і заволонення.