DSC9517

  DSC9512  DSC9535

Однією із форм навчальної роботи з дисципліни «Діловодство в юридичній практиці» є навчальна екскурсія. Задля формування професійних компетенцій студенти-юристи проведуть ряд практичних занять в реальних умовах діяльності окремих державних установ.

7 та 11 квітня студенти другого курсу познайомилися з особливостями організації роботи зі зверненнями громадян на прикладі діяльності сектору по роботі зі зверненням громадян Сумської обласної державної адміністрації та контактного центру «Відкрита влада».

Завідуюча сектором по роботі зі зверненням громадян Лебідь Наталія Вікторівна (випускниця правового відділення коледжу) та директор контактного центру Мєшкова Альона Вікторівна познайомили студентів з організацією діловодства при особистому, письмовому та телефонному зверненнях громадян. Студенти закріпили на практиці знання про реєстрацію звернень, порядок та контроль за виконанням; стали свідками особистих телефонних звернень мешканців м. Суми; проаналізували тематику клопотань, скарг, пропозицій; прослідкували організацію контролю за виконанням звернень.