Головна Новини З аудиторії – в реалії життя

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
З аудиторії – в реалії життя PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Понеділок, 14 квітня 2014, 14:15

 DSC9517

  DSC9512  DSC9535

Однією із форм навчальної роботи з дисципліни «Діловодство в юридичній практиці» є навчальна екскурсія. Задля формування професійних компетенцій студенти-юристи проведуть ряд практичних занять в реальних умовах діяльності окремих державних установ.

7 та 11 квітня студенти другого курсу познайомилися з особливостями організації роботи зі зверненнями громадян на прикладі діяльності сектору по роботі зі зверненням громадян Сумської обласної державної адміністрації та контактного центру «Відкрита влада».

Завідуюча сектором по роботі зі зверненням громадян Лебідь Наталія Вікторівна (випускниця правового відділення коледжу) та директор контактного центру Мєшкова Альона Вікторівна познайомили студентів з організацією діловодства при особистому, письмовому та телефонному зверненнях громадян. Студенти закріпили на практиці знання про реєстрацію звернень, порядок та контроль за виконанням; стали свідками особистих телефонних звернень мешканців м. Суми; проаналізували тематику клопотань, скарг, пропозицій; прослідкували організацію контролю за виконанням звернень.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 квітня 2014, 16:48
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.