DSC9726

16 квітня на базі коледжу СНАУ проведено обласний конкурс знавців політичної економії та економічної теорії та методичне об'єднання викладачів економічних дисциплін Сумської області. Конкурс є вже традиційним, проводиться у формі інтелектуальної гри і відноситься до інноваційних технологій навчання, які ефективно впроваджує коледж СНАУ. Перед початком гри запрошеним викладачам було запропоновано відвідати навчальну практику з податкової системи, де вони ознайомилися із віртуальним навчальним середовищем коледжу та особливостями роботи в ньому. В цей час не залишились без уваги і студенти – учасники гри. Психолог коледжу Коробова О.Г. проводила з ними заняття з елементами тренінгу «Психологічна мозаїка».  

Мета інтелектуального конкурсу - збагатити духовно-ціннісні ідеали молоді, визначити ступінь засвоєння і розуміння студентами навчального матеріалу, а також їх здатність до творчого мислення.

У конкурсі взяли участь команди:

1. Коледжу СНАУ
2. Сумського машинобудівного коледжу СумДУ
3. Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ
4. Сумського технікуму харчової промисловості НУХТ

Всі команди стали учасниками, співавторами і виконавцями конкурсу кмітливості, розуму, змагання інтелекту.
Гра проходила в 3 тури, кожен з яких містив 10 питань.

Переможцем стала команда коледжу СНАУ, яка за три раунди набрала найбільшу кількість балів.

Друге місце зайняла команда Машинобудівного коледжу, а третє – команда Технікуму харчової промисловості.

Спостерігаючи за грою команд, розумієш, скільки хвилювання пережили гравці. Але якщо є знання, якщо отримуєш насолоду від того, що робиш, обов'язково буде достойний результат. Тут доречно згадати слова Рене Декарта: «Недостатньо просто мати гарний розум, головне – добре застосувати його». Той, хто втілив цей принцип у своїй грі, досяг найкращих результатів.

Завершилась гра відзнакою переможців. Директор коледжу СНАУ Мусієнко О.В. у своїй промові подякувала учасникам і вручила командам-переможцям грамоти і цінні подарунки. Подяками були відзначені й викладачі, які готували команди до цього відповідального конкурсу.

Вітаємо переможців і зичимо їм нових перемог.

А.М.Самойленко, викладач економічних дисциплін