IMG 0917

Чи існує медицина дружня до молоді? Медичний заклад, де підлітки нашого міста змогли б відчути підтримку, потрапивши у складні життєві ситуації?

«Клініка, дружня до молоді» дає таку можливість юним сумчанам, відчути себе дорослими і відповідальними за власні здоров'я.

22 квітня студенти-першокурсники нашого коледжу завітали до цього новітнього медичного осередку і познайомилися з принципами його роботи.

Мета роботи закладу – зробити все можливе аби молоді люди, у яких попереду все життя, дорослішали без зайвих хвороб, відчуття самотності та розчарувань. Сюди можна звернутися за допомогою, знайти багато цікавих інформаційних матеріалів для себе і про себе. У клініці панує особлива атмосфера, в ній не читають нотацій, а допомагають розібратись в ситуації і розв'язати її.

Будь-який підліток із своєю проблемою може самостійно записатися на консультацію та обстеження до спеціалістів «Клініки, дружньої до молоді» і отримати кваліфіковану допомогу з питань здорового способу життя, навчитися самостійно вирішувати свої проблеми, отримати консультацію з питань захворювань, які передаються статевим шляхом, безкоштовно та анонімно обстежитись на ВІЛ-інфекцію.

Тож, якщо ви маєте потребу в допомозі, підтримці, або просто інформації – звертайтеся за адресою: м. Суми, вул. Д.Коротченка, 3

Телефон довіри 32-72-00 або 095-19-48-949

Вас завжди готові вислухати, підтримати та допомогти!

Носаль О.М., медичний працівник коледжу