Головна Новини Архівна справа – предмет нового знайомства

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Архівна справа – предмет нового знайомства PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
П'ятниця, 16 травня 2014, 14:00

 DSC0577

16.05.2014 студенти другого курсу вже в котре мали можливість порівняти знання отримані в аудиторії з реаліями життя, цього разу знайомлячись з роботою Державного архіву в Сумській області.

Перебування у стінах установи викликало живий інтерес до архівної справи. Та й не дивно, бо майбутні правники побачили реальні реєстри фондів архіву, архівні каталоги, ще раз переглянули зразки сформованих справ, згадали основні положення державних стандартів та інших документів, що регламентують питання ведення діловодства та архівування. Про фондування документів архіву, особливості ведення діловодства розповіли начальник відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М. та головний спеціаліст Пєшкова Т.О.

Звичайно, найбільш цікавим стало відвідування приміщення архівного сховища. А про умови, в яких зберігаються документи (а деякі з них створені аж у шістнадцятому столітті), обладнання, світловий, температурно-вологісний режим, правила видачі та користування ними розповіла начальник відділу інформації та використання документів НАФ Гончарова І.Є.

Ще один крок у формуванні професійних здатностей зроблено. Нехай наступні будуть не менш цікаві і продуктивні.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.