DSC0577

16.05.2014 студенти другого курсу вже в котре мали можливість порівняти знання отримані в аудиторії з реаліями життя, цього разу знайомлячись з роботою Державного архіву в Сумській області.

Перебування у стінах установи викликало живий інтерес до архівної справи. Та й не дивно, бо майбутні правники побачили реальні реєстри фондів архіву, архівні каталоги, ще раз переглянули зразки сформованих справ, згадали основні положення державних стандартів та інших документів, що регламентують питання ведення діловодства та архівування. Про фондування документів архіву, особливості ведення діловодства розповіли начальник відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М. та головний спеціаліст Пєшкова Т.О.

Звичайно, найбільш цікавим стало відвідування приміщення архівного сховища. А про умови, в яких зберігаються документи (а деякі з них створені аж у шістнадцятому столітті), обладнання, світловий, температурно-вологісний режим, правила видачі та користування ними розповіла начальник відділу інформації та використання документів НАФ Гончарова І.Є.

Ще один крок у формуванні професійних здатностей зроблено. Нехай наступні будуть не менш цікаві і продуктивні.