15-05-1

З 14 по 17 травня 2014 року на базі Вінницького національного аграрного університету відбувся ХVI Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК XXI століття» серед студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України. У цьому заході взяла участь студентка обліково-фінансового відділення, стипендіат голови Сумської ОДА Глуходід Наталія. Перший день Зльоту пройшов дуже активно та цікаво. На урочистому відкритті заходу делегація Сумської області вразила всіх присутніх своїм яскравим зовнішнім виглядом та щирими посмішками.

Другий день ознаменувався одразу сімома призовими місцями Сумської делегації у науково-теоретичних конференціях, що пройшли у вигляді одинадцяти круглих столів на різну тематику. Перше місце в обговоренні питання «Розвиток громадянського суспільства в умовах суспільно-політичних трансформацій в Україні» здобула студентка нашого коледжу Глуходід Наталія, перемога якої була відзначена подякою в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України І. О. Швайки.

На конкурсі «Кращий студент року» Глуходід Наталія виконала авторську пісню «Лідер АПК» у дуеті із студенткою Сумського НАУ Глуходід Ганною. Варто зауважити, що музичний дарунок прийшовся до смаку усім глядачам.

Дипломом першого ступеня за найкращу форму одягу була нагороджена делегація Сумського національного аграрного університету. Студенти університетського комплексу СНАУ висловлюють щиру подяку ректору університету Ладиці В. І. та директору коледжу Мусієнко О. В. за особистий менеджерський контроль, фінансову допомогу та всебічне сприяння у підготовці до ХVI Зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК XXI століття».