IMG 1169

21 травня 2014 року студенти 111, 211 та 411, 412 груп відвідали Інститут прикладної фізики Національної академії наук України.

Інститут прикладної фізики НАН України – наукова установа в складі НАН України, розташована у обласному центрі місті Сумах.

Інститут прикладної фізики НАН України був заснований у грудні 1991 року на базі Сумського відділення Інституту металофізики НАН України, яке у свою чергу почало діяти у квітні 1989 року. Організатором і директором установи став академік НАН України Володимир Юхимович Сторіжко.

Базові напрями наукової діяльності першого новоствореного і допоки єдиного на Сумщині академічного Інституту передбачають: експериментальні та теоретичні дослідження процесів взаємодії потужних пучків іонів, електронів i фотонів низьких енергій з матеріалом для цілеспрямованої зміни його властивостей;

До складу Інституту входять 5 наукових відділів:

· електростатичних прискорювачів;

· ядерно-фізичних методів досліджень;

· біофізики та мас-спектрометрії;

· теоретичної фізики;

· фізичних методів аналізу руд.

Наукові пошуки в установі провадять близько 90 науковців, у тому числі 1 академік НАН України, 1 член-кореспондент НАН України, 10 докторів наук та близько 30 кандидатів наук.

Студенти коледжу СНАУ мали можливість познайомитись з приладами які не мають аналогів в країнах СНД.

Зустріч була цікавою та корисною, сподіваємось на подальшу співпрацю.