Головна Новини Фінал практичного навчання

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Фінал практичного навчання PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
П'ятниця, 13 червня 2014, 19:01

 DSC0851

11 червня 2014 р. відбувся захист звітів з виробничої практики студентів спеціальності «Бухгалтерський облік». Вже традиційно, захід проходив у формі звітної конференції, в ході якої кожний студент презентував підприємство, на якому проходив практику, відповідав на запитання присутніх та членів комісії, до якої, крім викладачів, були запрошенні представники агроформувань області – фінансовий директор АФ «За мир» О.М. Северин та головний бухгалтер ТОВ АФ «Низи» В.І. Завалій. Примітно, що це іще й випускники нашого навчального закладу, що вже чверть століття пропрацювали в сільському господарстві нашого регіону.

Особливо активно присутніми обговорювались проблеми виробництва і реалізації свинини, ВРХ, аналізувалась ефективність заходів по підвищенню рентабельності виробництва зернових культур та вплив автоматизації обліку, аналізу на оперативність подання звітності та прийняття управлінських рішень.

З допомогою фахівців-виробничників студенти отримали можливість проаналізувати особливості організації бухгалтерського обліку різних господарств області, порівняти показники їх економічні діяльності.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 червня 2014, 08:37
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.