PIC 0541

11 червня 2014 року на базі Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя проводився V Всеукраїнський конкурс «Комп'ютерні технології в бухгалтерському обліку» за звання кращого користувача бухгалтерською програмою «1С:Бухгалтерія 8.2».

Зі Сходу і Заходу, Півночі і Півдня України з'їхалися учасники на конкурс. Як протягом останніх років, так і цього року Сумщину представляє коледж СНАУ, а саме - переможниця регіонального етапу конкурсу студентка спеціальності «Бухгалтерський облік» Гайтина Марія. Протягом 3 годин учасники змагалися в професійній майстерності, виконуючи завдання з автоматизації бухгалтерського обліку в програмі «1С:Бухгалтерія 8.2». В черговий раз Марія продемонструвала високий рівень підготовки і посіла 6 місце.

Цей конкурс засвідчив не тільки якість підготовки спеціалістів, а й сприяв розвитку творчих здібностей студентів.

Всі призери і учасники були нагороджені грамотами, відзначені дипломами Спілки голів обласних рад директорів України та цінними подарунками від організаторів конкурсу.

Гостинні господарі Гусятинського коледжу ТНТУ познайомили з історією коледжу та містечка Гусятин, організували екскурсію по місту і до краєзнавчого музею, Старої Кам'янець-Подільської фортеці.

Незабутні враження залишаться і від професійних змагань, і від теплого спілкування зі студентами та викладачами інших навчальних закладів.