Головна Новини 16 липня – День бухгалтера

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
16 липня – День бухгалтера PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Вівторок, 15 липня 2014, 13:10

09.11

Наш коледж безпосередньо пов'язаний з цим святом. Більше 50-ти років ми готуємо фахівців цієї спеціальності для аграрних підприємств регіону.

Сьогодні це шановані визнані професіонали. На разі фах бухгалтера у коледжі здобувають 87 студентів, а ведуть їх на шляху до професійного становлення наші колеги-викладачі: Покутня Ніна Олексіївна, Гриценко Вікторія Леонідівна, Бабенко Ольга Петрівна. З нагоди свята Вам, дорогі педагоги, наша повага і віншування.

Окремими словами вдячності у цьому повідомленні хочеться звернутися до невеликого колективу працівників бухгалтерської служби коледжу. Шановні Сокол Наталіє Олександрівно, Мірошник Наталіє Миколаївно, Кухаренко Надіє Василівно, Дейнеко Ганно Володимирівно! Ваша відданість справі, терпіння і любов, з якою Ви щодня переступаєте поріг свого кабінету є предметом нашого захоплення і зразком для студентів.

Всім, хто причетний до бухгалтерського обліку, бажаємо хорошого настрою, наснаги, доброго здоров᾽я на кожен день непростої, але такої важливої справи.

Оксана Мусієнко

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.