Зустріч у бібліотеці

Зашелестел сентябрь осеннею листвой

Наш колледж снова молодой

Встречает радостно ребят,

Которые за знаньями спешат!

Сентябрь зовет в библиотеку,

Где вручат книги и буклеты,

где можно почитать газеты,

за ноутбуком посидеть,

он-лайн изданья посмотреть!

Сентябрь шелестит, сентябрь зовет,

Он вас все равно

К нам опять приведет!

Распахнуты двери, комплекты готовы,

Мы ждем вас, друзья, чтобы стали знакомы!

Знакомы друг с другом,

Знакомы и с нами,

Пополнили чтобы читателей круг,

И с пользой учились, проводили досуг!

Виват, первокурсник , библиотека Виват!

Пусть новыми знаниями ты станешь богат!

Распахнуты двери, проектор включен,

Итак, заходите, ребята, начнем...

Вже стало доброю традицією проводити у нашому коледжі «Вересневі зустрічі в бібліотеці». Так, дійсно, першокурсники такі ще діти, в очах завжди запитання: «А як? А що? А де?». От ми вже й познайомились: гарне поповнення . Записали чотири групи до бібліотеки: 411, 412 ( правове відділення) - куратори: Єфременко О.А. і Сраб'янц А.С., 111 і 211 гр. (обліково-фінансове відділення) - куратори Вернидуб Г.О. і Трипольська А.О. Провели бесіди: «Знайомство з відділами бібліотеки», «Інформаційні ресурси нашої бібліотеки», запланували окремо провести віртуальну екскурсію «Веб-ресурси бібліотек світу, відкритий доступ». Перші враження від зустрічі з першокурсниками - тільки позитивні, а як далі? Це ми з'ясуємо в нашій подальшій співпраці. Мабуть, вони теж мають багато запитань й сподіваюся, що знайдуть на них відповіді у процесі навчання, відвідування бібліотеки, яка акумулює у собі різноманітний фонд навчальної літератури, до речі, більш ніж 53000 примірників; непоганий фонд періодичних видань ( 24 назви); електронну бібліотеку (30 Гб.). Перші на Сумщині серед бібліотек коледжів аграрного спрямування, створили свій сайт і блог.

Бібліотекар Гриценко Г.В. розповіла про роботу та правила користування абонементом бібліотеки, а бібліотекар Палецька Л.В. про те, як користуватися електронним сектором і загальною читальною залою. Організовано видали комплекти навчальної літератури на семестр.

Окремо ознайомили студентів саме з інформаційними ресурсами, цифровими продуктами бібліотеки, електронним каталогом, роботою сайту і блогу тощо. Звичайно, що це лише перші наші зустрічі, бесіди, запитання. Сподіваємося, що багато цікавого й корисного ще попереду, розраховуємо на плідну співпрацю як зі студентами, так і з кураторами. І нехай теплий промінчик вересня зігріває і розпалює бажання вчитися, робити і досягати чогось нового, нових вершин. «Якщо ви бажаєте мати те, чого ніколи не мали, почніть робити те, чого ніколи не робили» - Р.Бах, американський письменник.

 

Завідуюча бібліотекою Людмила Понкратова.