DSC9921

Закінчується жовтень, пора наведення ладу в оселі і душі, щоб за кілька днів зустріти листопад, з надією і турботою глянути в день завтрашній, озирнутися у неповторне минуле. У такому ж сонячному жовтні, а саме 29 числа, коли природа готується спочити зимовим сном під холодною ковдрою, народився заступник директора з навчальної роботи Станкевич Григорій Павлович – прекрасна людина, справжній професіонал, що користується беззаперечним авторитетом і повагою.

У далекому 1998 році Ви переступили поріг нашого навчального закладу і стали його натхненним викладачем, методистом, заступником директора. Лише завдяки Вашій плідній праці, невтомності у повсякденній відповідальній діяльності наші освітянські ідеї знаходять свій сенс, успішно здійснюються всі професійні та особисті задуми.

Шановний Григорію Павловичу, бажаємо Вам невичерпного здоров'я, невсипущої енергії, нових творчих здобутків і особистого успіху, миру, добробуту в родині.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, в серці - сонячно від людської вдячності!

З величним і славним ювілеєм Вас!

З повагою, колектив коледжу СНАУ