Головна Новини З ювілеєм!

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
З ювілеєм! PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Вівторок, 28 жовтня 2014, 15:10

 DSC9921

Закінчується жовтень, пора наведення ладу в оселі і душі, щоб за кілька днів зустріти листопад, з надією і турботою глянути в день завтрашній, озирнутися у неповторне минуле. У такому ж сонячному жовтні, а саме 29 числа, коли природа готується спочити зимовим сном під холодною ковдрою, народився заступник директора з навчальної роботи Станкевич Григорій Павлович – прекрасна людина, справжній професіонал, що користується беззаперечним авторитетом і повагою.

У далекому 1998 році Ви переступили поріг нашого навчального закладу і стали його натхненним викладачем, методистом, заступником директора. Лише завдяки Вашій плідній праці, невтомності у повсякденній відповідальній діяльності наші освітянські ідеї знаходять свій сенс, успішно здійснюються всі професійні та особисті задуми.

Шановний Григорію Павловичу, бажаємо Вам невичерпного здоров'я, невсипущої енергії, нових творчих здобутків і особистого успіху, миру, добробуту в родині.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, в серці - сонячно від людської вдячності!

З величним і славним ювілеєм Вас!

З повагою, колектив коледжу СНАУ

 

Останнє оновлення на Середа, 29 жовтня 2014, 08:39
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.