DSC 0135

Саме під таким девізом проводяться інтелектуальні ігри з політичної економії.

Одне із стратегічних завдань сучасної освіти – створення необхідних умов для формування творчої особистості. В першу чергу повинен проявити свої творчі вміння викладач,використовуючи такі форми і засоби навчання, які б захопили в полон студентську активність, інтерес, бажання навчитись чомусь новому.

Василь Сухомлинський писав: « Добре керувати навчально – виховним процесом – це означає досконало володіти наукою, майстерністю і мистецтвом навчання».

Використання сучасних методів навчання та інноваційних технологій у навчальному процесі, демократизація навчально – виховного процесу – вимога часу. Інноваційні методи навчання – це ті методи. Які є найбільш ефективними відповідно до дисципліни. Заняття. Вікових особливостей студентів, методи, які дадуть позитивний наслідок. Багаторічний досвід показав недостатню ефективність традиційного типу навчання і довів,що саме інтелектуальна гра в поєднанні з іншими інтерактивними методами дозволяє досягти високої ефективності навчання. Педагогічна цінність ігор полягає в тому, що це активний спосіб досягнення багатьох навчальних цілей : самовдосконалення, самоконтролю, активної мобілізації,стимулювання розумової пізнавальної діяльності студентів, вміння логічно мислити, кмітливості.

Ігри – це чудовий спосіб спонукати студентів до жвавої роботи на занятті, це ідеальна можливість розслабитись. Ігри допомагають закріпити пройдений матеріал, запам'ятати його глибоко і надовго, посилюють мотивацію студентів до навчання.

Інтелектуальна гра, яка проводилась із студентами ІІ курсу обліково – фінансового відділення 11 листопада в рамках тижня обліково – фінансового та економічних дисциплін визвала неабиякий інтерес у студентів, тому що на відміну від попередніх ігор, завдання готували самі студенти. Гра проводилась в чотири раунди.

  • І раунд – Дайте визначення економічних категорій;
  • ІІ раунд – Знавці політичної економії;
  • ІІІ раунд – Ерудити знають майже все.

У грі приймали участь команди:

  • Перша команда «Відсотки» - капітан Богданова Анна;
  • Друга команда «Дебет - Кредит» - капітан Рибець Олена;
  • Третя команда «Капітал» - капітан Ушакова Анастасія;

Студенти проявили винахідливість, кмітливість, гарні знання. Продемонстрували досить жорстку конкурентну боротьбу та безкомпромісність. Перемогла команда «Дебет – Кредит». Вітаємо!!!

Самойленко А.М. викладач економічних дисциплін.