DSC6947

Формування позитивного відношення до професії є важливим чинником підвищення навчальної успішності студентів. Але само по собі позитивного відношення не достатньо, воно повинно підкріплюватись повноцінним уявленням про професію та про всі дисципліни, що викладаються.

Покращенню професійної мотивації значно сприяє тісна співпраця навчального закладу з різними фінансово – кредитними установами.

Так, щорічно проводяться екскурсії до фінансових установ. Студенти нашого навчального закладу разом з викладачами фахових дисциплін відвідують органи ДКСУ, Державної фінансової інспекції, фіскальні органи тощо.

Дані установи використовуються в якості баз при проведенні виробничої практики та для стажування викладачів. Працівники установ проводять проблемні лекції з фахових дисциплін та спільні заходи, щодо якісного формування контингенту співробітників установ та працевлаштування випускників.

В листопаді 2014 року наші студенти ознайомилися з можливостями нової системи проходження виробничої практики у відділеннях КБ «ПриватБанк». Мова йшла про основні продукти та послуги комерційного банку та «онлайн-практику».

Як пояснили нам, після закінчення онлайн- практики всі студенти здають іспити і тести і отримують сертифікат про проходження практики (звіт по практиці) з оцінками і результатами.

При цьому викладачі та роботодавці зможуть перевірити результати студентів на сайті практики (вказавши номер сертифіката або номер мобільного телефону студента). А кращі практиканти будуть зараховані до кадрового резерву ПриватБанку, що дає гарантію працевлаштування у банку після закінчення вузу.

Індивідуально співпраця з робітниками відділення КБ «ПриватБанк» була взаємно цікавою, а результат ми побачимо після захисту Звітів-щоденників в травні 2015 року.