Головна Новини Коледж у ногу із сучасністю

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Коледж у ногу із сучасністю PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Вівторок, 09 грудня 2014, 21:38

10855 03

4-5 грудня у рамках академічної програми SAS в Україні у Сумах відбувся семінар-тренінг «Сучасні технології бізнес-аналітики».

У сучасних економічних умовах з досить жорсткою конкуренцією, швидкою мінливістю і зростанням фінансових ризиків, підвищуються вимоги до програмних продуктів, які б допомагали у прийнятті ефективних рішень. Якісно збирати інформацію, аналізувати ключові показники, виявляти тенденції і прогнозувати розвиток бізнесу допомагають системи класу Business Intelligence.

Своїми науково-практичними розробками застосування аналітичних програм для рішення реальних соціально-економічних задач поділились директор представництва кампанії SAS в Україні Р.І. Костецький, Guide and Miner інструктори "SAS Україна" В.М. Домрачев і керівник Академічної програми SAS в Україні О.М. Терентьєв.

В обговоренні програмних доповідей взяли участь представники вищих навчальних закладів м. Суми (в тому числі викладачі коледжу СНАУ), Управління УБОЗ у Сумській області, ПАТ «Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе», ПАТ АБ "Столичний", АТ «УкрСіббанк» тощо.

10855 02

Останнє оновлення на Вівторок, 09 грудня 2014, 21:41
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.