DSC5251

Відповідно до вимог законодавства всі навчальні заклади раз на п'ять років проходять акредитацію спеціальностей, яка визначає спроможність надавати освітні послуги.

27-29 квітня у коледжі проходила акредитація спеціальності «Бухгалтерський облік», яку проводила експертна комісія у складі доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри обліку підприємницької діяльності Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Миколи Івановича Бондаря та голови циклової комісії бухгалтерського обліку Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя Ігоря Володимировича Слив'яка.

Члени комісії різнопланово і глибоко ознайомились з освітньою діяльністю нашого коледжу: вивчили документацію, стан матеріального та кадрового забезпечення, провели контрольні роботи з дисциплін різних циклів. Микола Іванович та Ігор Володимирович відмітили, що підготовка фахівців спеціальності «Бухгалтерський облік» відповідає вимогам галузевих стандартів і надали свої рекомендації щодо її покращення.

Особливо цікавим було живе спілкування з викладачами і студентами: експерти не тільки цікавились різними сторонами життя коледжу, але й відповіли на численні запитання, поділились власним досвідом.

Робота експертної комісії ще раз завершилась успішно. Наступний етап акредитації – розгляд акредитаційних матеріалів Державною акредитаційною комісією.