Головна Новини Посилюємо зв'язки теорії з практикою!

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Посилюємо зв'язки теорії з практикою! PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Середа, 20 травня 2015, 12:15

IMG 20150515 100422 Правове відділення нашого коледжу вже традиційно будує свою освітню концепцію на принципі максимального наближення до практики. Тож для поглиблення практичних навичок і закріплення теорії викладачами правових дисциплін систематично проводяться виїзні практичні заняття до судових установ м. Суми.

Саме з метою мотивації студентів до вивчення елементів судового процесу 15 травня 2015 року студенти 3 курсу спеціальності «Правознавство» відвідали Сумський окружний адміністративний суд.

На даному засіданні студенти мали можливість ознайомитися з організацією роботи юрисконсульта, його повноваженнями при представленні інтересів Управління Пенсійного фонду України. Особливу DSCF2151увагу звернули на обґрунтованість позовної заяви представником установи-позивача, зокрема на правильне оформлення письмових доказів згідно з чинним законодавством. Після засідання суддею Глазьком Сергієм Михайловичем була проведена лекція- пояснення щодо застосування норм права з даної справи.

На переконання студентів, участь у судових засіданнях є невід'ємною складовою при ознайомленні зі специфікою судової гілки влади, вивченні засад здійснення правосуддя та етапів судового процесу, дослідженні особливостей провадження в судах першої та апеляційної інстанцій. Практична спрямованість має важливе значення у формуванні юриста-професіонала, здатного зайняти достойне місце на ринку праці.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.