Головна Новини Вибори керівника

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Вибори керівника PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Четвер, 11 червня 2015, 09:25

 DSC5834

Вибори керівника – завжди хвилююча і відповідальна подія для кожного трудового колективу. 9 червня на зборах трудового колективу коледжу були присутні 91 особа (73 працівники та 18 представників студентства), 8 осіб були відсутні з поважних причин.

Також на зборах були присутні гості – представники Сумського національного аграрного університету: Курило М. П., перший проректор Сумського НАУ, Запара Світлана Іванівна, декан юридичного факультету, Дармостук Олена Миколаївна, начальник відділу кадрів, Жмайлов Валерій Миколайович, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи університету.

Перед колективом виступили претенденти на посаду директора Старинський Олександр Миколайович, керівник фізичного виховання коледжу, та Чортенко Андрій Миколайович, завідувач виробничою (навчальною) практикою. Обидва претенденти ознайомили присутніх з своєю передвиборчою програмою та перспективами розвитку навчального закладу.

У ході таємного голосування кандидатуру Старинського О.М. підтримали 8,8 % учасників зібрання, кандидатуру Чортенка А.М. – 91,2%.

«Вибори кандидата на посаду директора коледжу Сумського національного аграрного університету пройшли відповідно до норм діючого законодавства, а їх результат – це чесне волевиявлення працівників коледжу», - так прокоментував результати виборів Курило М.П.

Ми вітаємо Андрія Миколайовича з обранням його кандидатури на посаду директора. Кожний присутній в залі – від викладача до студента – вірить і сподівається на Ваш високий професіоналізм, ерудицію, принциповість і самовідданість у подальшій нелегкій відповідальній справі керування.

Колектив студентів, викладачів та працівників

коледжу Сумського НАУ

Останнє оновлення на Четвер, 11 червня 2015, 09:26
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.