Друк
Перегляди: 3470

 DSC7066

Традиційно 1 вересня в коледжі відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню Знань. Це свято зустрічі з коледжем, своїми викладачами та одногрупниками. Цей день став урочистим і хвилюючим для 110 студентів, які вперше переступили поріг навчального закладу, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Директор коледжу Чортенко А.М. привітав присутніх зі святом, побажав всім плідної і натхненної праці, миру і терпіння. Кращі студенти, викладачі та співробітники були відзначені грамотами.

Приємно, що на свято завітали гості:

Дотримуючись традицій коледжу, старшокурсники вручили першокурсникам символічний «Ключ до знань». Студенти нового набору обіцяли вчитися і працювати заради добробуту українського народу, процвітання української держави, берегти, збагачувати славні та добрі традиції навчального закладу, бути гідними звання студента коледжу СНАУ.

За давньою доброю традицією, отець Сергій благословив учасників свята на добре навчання , здоров'я, щасливе і радісне життя у вільній Україні.

Ось і пролунав перший дзвінок, сповістивши про початок нового навчального року і покликав студентів і викладачів до роботи...