Надрукувати

P9050245r

5 вересня 2015 року в Сумському національному аграрному університеті відбулася регіональна спеціалізована виставка-ярмарок «Життя в стилі ЕкоСумщина – 2015», організаторами якої були Сумська обласна державна адміністрація, Департамент агропромислового розвитку, Сумський національний аграрний університет. Програма передбачала виставкові експозиції, майстер-класи, семінари для виробників та споживачів органічної продукції, круглі столи та ярмарок-продаж.

Частиною виставки була «Квіткова феєрія». Неймовірні за своєю красою та оригінальністю композиції з квітів та природних матеріалів на українську тематику прикрасили майданчик біля економкорпусу СНАУ, подарувавши всім гарний настрій та віру у мирне майбутнє.

Від імені студентів нашого коледжу композицію з квітів презентувала студентка 131 групи Сахошко Вікторія. Вона мала назву «Україна для мене це ...» У центрі квіткової композиції – символи української державності – прапор і герб. Доповненням стали дари ланів, які символізували щедрість і родючість української землі.

Коледж Сумського НАУ було нагороджено Дипломом за зайняте ІІ місце серед коледжів Сумського національного аграрного університету у виставці-конкурсі «Феєрія квітів».

Адміністрація коледжу вдячна творчій групі, яка працювала над створенням композиції, а саме: Бондар Олені Анатоліївні, викладачу правових дисциплін, Костян Світлані Василівні, вихователю гуртожитку, Покутній Ніні Олексіївні, завідуючій обліково-фінансовим відділенням, студенткам 131 групи Білодід Анжеліні, Ковальовій Людмилі та Сахошко Вікторії, а також всім студентам коледжу, які долучилися до участі у виставці.

Перегляди: 2456