DSC7858

Традиційно на початку вересня в навчальному закладі проходить тиждень спорту, присвячений Дню фізичної культури і спорту Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. А для кожного студента – це можливість відчути себе справжнім спортсменом.

Свято спорту проводиться у коледжі щорічно. Його головна мета – популяризація фізичної культури та здорового способу життя серед молоді.

Суми – місто олімпійської слави, це підтверджено успіхами наших уславлених олімпійських чемпіонів, чиї імена вписані в історію олімпійського спорту. І Володимир Голубничий, і Олександр Шапаренко виростали зі спорту масового, який був доступний усім.

Напередодні тижня, 10 вересня на урочистостях, присвячених Дню фізичної культури і спорту, мер міста Олександр Лисенко від імені Сумської міської ради (відділ молоді і спорту) вручив директору Чортенку А.М. кубок та грамоту за заняте І місце у спартакіаді м. Суми серед викладачів та співробітників ВНЗ першого рівнів акредитації.

Тиждень розпочався з проведення відкритої виховної година «Олімпійцями не народжуються – ними стають». До студентів 421 та 221 груп назустріч завітала легенда спортивного життя Сумщини, почесний громадянин міста Суми, срібна призерка олімпійських ігор з біатлону, голова Сумського обласного осередку національного олімпійського комітету – Олена Петрова. Вона поділилася зі студентами спогадами про своє спортивне життя та зазначила, що у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії.

Наступного дня стадіон коледжу зібрав любителів футболу. У змаганнях між командами спеціальностей результати такі:

 • І місце – команда спеціальності «Правознавство»,
 • ІІ місце – збірна спеціальностей «Економіка підприємства» та «Фінанси і кредит»,
 • ІІІ місце – спеціальності «Бухгалтерський облік».

Було відзначено кращих футболістів у різних номінаціях:

 • «Кращий гол» - Бересток Павло,
 • «Кращий голкіпер» - Радченко Олександр,
 • «Кращий гравець» - Якименко Руслан

Вранці 16 вересня – найочікуваніший студентами велопробіг «Веретенівка – Зелений Гай – Веретенівка». Тридцять шість студентів на красенях-велосипедах, на чолі зі спортивним директором Андрієм Миколайовичем Чортенком, вирушили у дорогу на «залізних конях». Польова каша, канапочки, огірочки та помідорчики - мабуть ще й досі згадують його учасники! Вони не просто відпочили, але й отримали величезний заряд бадьорості.

Спорту ніколи не буде забагато.

Цікавою виявилася спортивна велика перерва 17 вересня. Перед корпусом на подвір'ї юнаки змагалися у конкурсах «Богатир» та з армреслігу, а дівчата вчилися влучності та кмітливості у конкурсі «Дартс». Нагороди знайшли своїх героїв:

Конкурс «Богатир»:

 • І місце –Патіота Олексій,
 • ІІ місце – Тимченко Мирослав,
 • ІІІ місце –Лазна Віталій.

Армреслінг – інтинно чоловічий від спорту:

 • І місце –Тимченко Мирослав,
 • ІІ місце – Бортник Владислав,
 • ІІІ місце – Шаміладзе Олександр.

У змаганнях з дартсу брали участь дівчата. І ось результат:

 • І місце –Чернова Анастасія,
 • ІІ місце – Медведь Ольга,
 • ІІІ місце – Ковальова Людмила.

18 вересня на спортивному майданчику відбулася святкова лінійка, де за активну участь у спортивному житті коледжу були нагороджені грамотами 19 кращих студентів та пролунали привітання від директора та учасників художньої самодіяльності. Потім свято продовжилось найінтригуючими конкурсами «Веселі старти» та «Перетягування канату».

За «Перетягування канату»: І місце – команда 441-442 груп, ІІ місце – збірна спеціальності «Бухгалтерський облік», ІІІ місце виборола збірна 231 – 331 груп, а от у конкурсі «Веселі старти» результати наступні: І місце – збірна 231 – 331 груп, ІІ місце – збірна спеціальності «Бухгалтерський облік», ІІІ місце – команда викладачів.

Для цього свята перемога – не головне, важливо, що всі студенти зарядилися позитивом на цілий рік. Загалом, спортивне свято подарувало масу позитивних емоцій не лише переможцям, але й усім глядачам та вболівальникам.

З п'ятниці розпочалися туристичні походи груп. Це додаткова можливість спілкування, емоції, фото на згадку, традиційний польовий суп (або каша) і... шашлик! Буде що згадати про студентські роки!

Час, витрачений на спілкування з спортом, надовго збереже здоров'я. А хіба цього мало, якщо згадати відомий вислів: «Здоров'я - це далеко не все що потрібно людині для нормального існування, але якщо немає здоров'я, то не потрібне все інше...»