Головна Новини 30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек PDF Друк e-mail
Написав Редактор   
Середа, 30 вересня 2015, 09:02

 DSC2436

Професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек, відзначається 30 вересня, починаючи з 1998 року.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам'яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні обереги духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме бібліотекарі допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. ХХІ століття, визнавши одним із своїх головних пріоритетів вільний обмін і доступ до інформації, об'єктивно поставило професію бібліотекаря у перший ряд найнеобхідніших і актуальних.

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН, як науково-методичний центр сільськогосподарських бібліотек України, за підсумками діяльності у 2014 році визнала наш колектив бібліотеки кращим серед бібліотек вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації мережі Міністерства аграрної політики та продовольства України з бібліотечно-інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу. Завідуючу бібліотеки Понкратову Людмилу Миколаївну відзначено Дипломом Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки.

У бібліотеці нашого коледжу працюють три чарівні жінки – Понкратова Людмила Миколаївна, Гриценко Ганна Віталіївна та Палецька Лариса Вікторівна. Тож вітаємо Вас, шановні бібліотекарі, з професійним святом і бажаємо творчої наснаги, міцного здоров'я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

Останнє оновлення на Четвер, 01 жовтня 2015, 08:39
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.