b-00242984-a-00027190

День юриста - це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок у правову розбудову нашої незалежної держави. Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем юридичного професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат. Забезпечення прав та свобод кожного громадянина, розбудова демократичного правового суспільства, беззаперечно, залежать саме від вас – майбутніх суддів, адвокатів, нотаріусів, юрист-консультантів, працівників правоохоронних органів.

Шановні викладачі правових дисциплін! Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань.

Шановні студенти правового відділення! Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Нехай на цьому шляху вас чекає повага і довіра громадян.

Адміністрація коледжу бажає всім юристам здоров'я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

.