Головна Новини Зі святом, юристи!

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Зі святом, юристи! PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Середа, 07 жовтня 2015, 10:57

b-00242984-a-00027190

День юриста - це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок у правову розбудову нашої незалежної держави. Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем юридичного професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат. Забезпечення прав та свобод кожного громадянина, розбудова демократичного правового суспільства, беззаперечно, залежать саме від вас – майбутніх суддів, адвокатів, нотаріусів, юрист-консультантів, працівників правоохоронних органів.

Шановні викладачі правових дисциплін! Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань.

Шановні студенти правового відділення! Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Нехай на цьому шляху вас чекає повага і довіра громадян.

Адміністрація коледжу бажає всім юристам здоров'я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.