Головна Новини Удосконалення методів навчання й оцінки знань студентів

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Удосконалення методів навчання й оцінки знань студентів PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Вівторок, 08 грудня 2015, 14:30

 DSC8996

4 грудня на правовому відділенні коледжу відбулося заняття-конференція студентів І курсу на тему «Специфіка юриспруденції в умовах становлення правової держави». Даний захід став логічним завершенням вивчення дисципліни «Юридична деонтологія (Вступ до спеціальності)».

Конференції передувала копітка робота... Протягом І семестру студенти безпосередньо знайомилися з роботою юристів у різних сферах діяльності, відвідуючи державні органи та суд. Все побачене вони висвітлювали у навчальних робочих зошитах, де виконували юридичні вправи, писали есе та висловлювали власне враження від видів юридичної діяльності.

Доповідь кожного із учасників конференції мала алгоритм, побудований викладачем деонтології, пункти якого містили мотивацію до здобуття професії юриста та власну життєву мету.

З неабияким подивом констатували гості заходу вправність та логічне висвітлення студентами власних міркувань та побажань на майбутнє. Про готовність до здобуття майбутньої професії сказала і психолог коледжу Коробова О.Г., здійснивши аналіз анкет із відповідями студентів.

Підсумовуючи, хотілося б відзначити, що контроль, в тому числі і у вигляді конференції, залишається важливою складовою навчальної діяльності студентів коледжу. Перехід на нову модель навчання, яка передбачає активність викладача не тільки при викладі нового матеріалу, але і в процесі об'єктивного контролю результатів навчання, а також активність студентів при виконанні самостійної роботи, націленій на досягнення високих показників у професійній підготовці, надбання умінь самоконтролю, вимагає відповідної організації контролю навчально- пізнавальної діяльності і всього процесу навчання.

Безрук Л.А., викладач правових дисциплін

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 грудня 2015, 10:13
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.