Фото на згадку

На початку весни до коледжу завітали учасники педагогічної практики викладачів біології, хімії, екології ВНЗ І-ІІ р.а. та ПТНЗ Сумської області на чолі з доцентом кафедри дошкільної та шкільної освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидатом педагогічних наук Успенською Валентиною Миколаївною.

15 викладачів з Сум, Охтирки, Малого Висторопа, Ромнів, Шостки, Білопілля, Глухова ознайомилися з сучасними технологіями організації навчально-виховного процесу в коледжі, інноваційними підходами до організації навчально-пізнавальної діяльності студентів при викладанні загальноосвітніх дисциплін.

Окремим елементом зустрічі стало відкрите заняття з Біології, що провела Трипольська Яна Олександрівна у 411 групі, на якому викладач представила сучасні форми і методи організації навчання. Після заняття відбулося його обговорення, обмін досвідом між учасниками практики.

За підсумками засідання гості говорили про корисність такого взаємовідвідування у навчальні заклади, набуття педагогічного досвіду, обмін ідеями та емоціями.

Лопатка К.М., зав. навчально-методичним кабінетом