P3230375s

23 березня 2016 студенти І курсу обліково-фінансового відділення відвідали обласну універсальну наукову бібліотеку та спілкувалися з кінологами, які працюють на Сумській митниці.

Працівники бібліотеки розповіли про вклад собак в ветеринарію – досліди І.П. Павлова, про перших собак-космонавтів, про собак-поводирів, собак-рятувальників, про види допомоги «чотирилапих» в зоні АТО; продемонстрували слайди найвідоміших у світі пам'ятників собакам – помічникам вчених, сенбернару Баррі, відданому Боббі, псу Балто, шотландській вівчарці Шепу та ін.

Присутні на зустрічі кінологи поділилися секретами свої служби та розповіли, як доглядають за своїми чотириногими помічниками, продемонстрували на що здатна розумна собака. Студенти побачили як німецька вівчарка Арія та бельгійська вівчарка Річард виконали всі команди, а потім за завданням кінолога шукали раніше заховану ємність з замінником наркотичної речовини. Студенти з захопленням спостерігали, як собаки, знайшовши предмет, отримали своє заохочення – улюблений м'яч.

Після показового виступу першокурсники змогли поспілкуватися з чотирилапими.