IMAG1310

22 квітня 2016 року майбутні фахівці спеціальності « Правознавство » відвідали Сумський окружний адміністративний суд. Студентів зустрів Шаповал Микола Михайлович, видатний спеціаліст своєї справи, людина, яка працює на посаді голови Сумського окружного адміністративного суду фактично з дня реєстрації зазначеного органу державної влади. Микола Михайлович має неабиякий досвід судової практики. Він поділився зі студентами власними знаннями та досвідом, розповів про особливості проведення судового засідання при розгляді адміністративних справ, пояснив деякі зміни та нововведення чинного законодавства та процедуру їх застосування в адміністративному процесі. Все це відбувалося у формі ігрового судового засідання, в якому брали участь студенти Сумського національного аграрного університету, а наші – стали глядачами.

IMAG1301Проведений майстер-клас залишив у пам'яті безліч позитивних емоцій та вражень. Студенти з захопленням слухали виступ голови Сумського окружного адміністративного суду, вони вдячні за надану можливість участі та присутності в таких заходах.

Викладачі правових дисциплін постійно практикують виїзні заняття та екскурсії до органів законодавчої, виконавчої та судової влади, де фахівці-практики пояснюють особливості функціонування вище зазначених установ, розкривають їх організаційну структуру, розповідають про посадові обов'язки спеціалістів та особливості своєї роботи. Адже навчання – це шлях до вміння.