За ініціативи Центру «Розвиток КСВ» та підтримки Міністерства молоді та спорту і Міністерства освіти і науки України з найбільшими компаніями України підписано Український Пакт заради молоді 2020.

Український Пакт заради молоді – 2020 це продовження загальноєвропейської ініціативи. Його метою є сприяння створенню партнерських відносин між бізнесом та освітнім середовищем і забезпечення 10 000 місць для стажування та першого робочого місця для молоді до 2020 року.

Серед підписантів Пакту компанії «Nestle в Україні», «Syngenta в Україні», «EY», «Байєр в Україні», ПрАТ «МЕТЛАЙФ», ПАТ «Укртелеком», «ДТЕК», «Платинум Банк», «Кока-Кола в Україні», «КРМG», «Київстар» та «1+1 Медіа».

Міністерство освіти і науки України підтримує зазначену ініціативу та просить вищі навчальні заклади долучитись до її реалізації.

Більш детальну інформацію щодо українського пакту заради молоді – 2020 можна отримати у координаторів проекту: Янковської Ольги (координатор освітніх проектів, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (044) 292 02 48) та Глебової Ольги (PR-координатор, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (044) 292 02 48).

За підписом першого заступника Міністра Міністерства освіти і науки України Совсун І.Р.